İşte Bizim Hikayemiz

Palalı Diş Polikliniğinin temelleri diş hekimi Ali Palalı ve diş hekimi Hande Karpuzoğlu’nun yuva kurmaları ile atılır. Her ikisi de mensubu olmaktan gurur duydukları Hacettepe Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra farklı kulvarlarda mesleklerini icra etmeye başlarlar. Hande Karpuzoğlu 1992-2002 yılları arasında sırasıyla Bursa Diş Hastanesi, Bursa Onkoloji Hastanesi, Burdimer gibi devlet ve özel sektör çalışmalarının ardından eşi Ali Palalı ile birlikte Altıparmak caddesinde beraber bir şekilde ortak muayenehane sistemi ile çalışmaya başlamıştır. Ali Palalı ise mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalında doktorasına başlar ve 1994-1999 yılları arasında geçirdiği yoğun bir çalışma hayatı sonunda Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi) doktoru ünvanı almaya hak kazanır. Sonrasında İstanbul Haydarpaşa GATA Hastahanesi komutanlığında askerlik görevi yanında İstanbul’da Acıbadem Hastahanesi, Kadıköy Şifa Hastahanesi ve Arif Erten Diş Kliniğinde periodontoloji, implantoloji alanlarında klinik çalışmalarına devam eder. İkilinin yolu 2000 yılında Bursa’da kesişir.

2002 yılından bu yana Hande Palalı ve Ali Palalı multidisipliner, yani uzmanlık alanına göre farklı doktorların farklı alanlarda hizmet etme prensibine inanarak ve dayanarak, kadrolarını genişleterek bugünlere gelmişlerdir. Multidisipliner çalışmanın yanı sıra baş döndürücü hızla gelişen teknolojiyi de yakalamak çok önemli ve elzemdir. 2004-2010 yılları arasında Altıparmak caddesinde daha büyük bir alanda hizmet verdikten sonra, bugün, Bursa Çekirge caddesinde yer alan polikliniklerinde, bu prensiplerle, ağız ve diş sağlığı hizmetleri vermeye, dört doktor, beş yardımcı personel ile devam etmektedirler.

Çalışma Arkadaşlarımız

DR. DT. ALİ PALALI

Dr. Diş Hekimi
Periodontoloji Uzmanı

pelin
PELİN AK

Klinik Koordinatörü

DT. HANDE PALALI

Diş Hekimi

İLKNUR ÇEKİ

Asistan

DT. ÖMER DEMİRÇAK

Diş Hekimi

MERVE ÖZTÜRK

Asistan

ÖZLEM ALPU

Asistan

Kliniğimiz

  • Palalı diş polikliniği, evrensel insan haklarına, genel ahlak ve etik kurallarına, anayasamıza, tıbbi deontoloji kurallarına uyumlu olarak toplumun ağız diş sağlığına hizmet etmeyi ve iyileştirmeyi taahhüt eder.
  • İnsan sağlığına hizmet etmenin haklı gururunu yaşarken, mesleğimizin ve kişisel haklarımızın korunmasına gayret ederiz.
  • Çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizin sürdürülmesine özen gösteririz. Bu amaçla tıbbi atık kurallarına uyarken, çevremize rahatsızlık verecek tüm sonuçlardan kaçınırız.
  • Politikalarımız hasta odaklıdır. Hastaların istemediği hiçbir tavır, muayene ve tedavi şekli uygulanmaz.
  •  İletişimin önemine binaen, tüm çalışanlar, hizmet almak için başvuran bireyler ile doğru bir tavırla, eksiksiz olarak bilgi alışverişini sağlamakla yükümlüdürler.

www.palaliklinik.com